Aktuality - NOUZOVÝ REŽIM


V rámci protiepidemických opatření s cílem minimalizovat možnou infekci novým koronavirem u Vašich dětí i u Vás je zaveden

NOUZOVÝ REŽIM ORDINACE

  •    Zvažte prosím jestli jsou potíže Vašeho dítěte nakolik závažné, že potřebujete akutní lékařské ošetření. Vyšetření, které nejsou nutné řešit ihned prosím odložte.
  •    Pokud vstupujete do čekárny, vždy jen 1 člověk jako doprovod dítěte. V čekárně se snažte zachovat rozestupy od druhých pacientů. Na příkaz Státního zdrav.ústavu byly hračky z čekárny dočasně odstraněny. Malé děti držte po dobu čekání na rukou, nenechávejte je volně se pohybovat po čekárně.
  •     Pokud má Vaše dítě kromě horečky a kašle také STAVY DUŠNOSTI, NEVSTUPUJTE DO ČEKÁRNY/ZDRAVOTNICKÉHO ZAŘÍZENÍ a předem STAV KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NA TEL.ČÍSLE 519 511 939. Pokud jste se navíc v posledních 2 týdnech vrátili ze zahraniční, z některého ze států, které jsou označeny jako rizikové (seznam rizikových státu ZDE), nebo jste přišli do kontaktu s jinou osobou, u které byla nákaza koronavirem prokázána, v takovém případě se prosím obraťte přímo na
    Krajsou hygienickou stanici na číslo  +420 773 768 994 případně na
    Infolinku Státního zdravotního ústavu +420 724 810 106, +420 725 191 367
    bližší informace najdete na stránkách Krajské hygienické stanice ZDE

  •    Akutní ošetření budou možná pouze v dopoledních ordinačních hodinách. Následně proběhne desinfekce všech prostor včetně čekárny, odpolední hodiny jsou nyní zcela striktně vyhrazeny pro preventivní péči zdravých dětí. S nemocným dítětem v odpoledních hodinách do čekárny NEVSTUPUJTE ! 


Mimořádné opatření platí od pondělí 16. března 2020 od 6:00 hod. do odvolání.